Ява аплет для керування вогнем міномета
Ява Аплет Для Міномета:Відкритий лист до українських виробників зброїЯ розробив програму для Android для керування вогнем міномета, і я маю її переклад українською. Ця програма передбачає використання сферичних мін, які більше підходять для стрільби в місті, ніж звичайні міни зі стабілізаторами. Міни зі стабілізаторами мають високий балістичний коефіцієнт, тому що вони розроблені, щоб мати більшу дальність при стрільбі з малим (45 °- 60 °) кутом піднесення. Наприклад, Нона, яка стріляє снарядами зі стабілізацією обертанням під кутом до 50 ° або мінами зі стабілізатором під більшими кутами, є свого роду мініатюрною Акацією. Це не дуже добре працює в міських умовах - на превеликий жаль Башара Асада - бо з неї не можна вистрілити за сусідню будівлю.

Сферичні міни мають нижчий балістичний коефіцієнт і, таким чином, більш крутий кут падіння. Крім того, вони перевертаються у верхній точці траекторії більш плавно, ніж міни зі стабілізатором при стрільбі на близьких до вертикалі кутах піднесення. Снаряди зі стабілізацією обертанням не годяться для стрільби під кутом більше 50 °,оскільки вони залишаються спрямованими вгору навіть коли падають; міни з стабілізатором непридатні при кутах більше 75 °, оскільки втрачають стабільність на вершині траекторії, коли рухаються занадто повільно, щоб повітряний потік утримував стабілізатори.

Я пропоную українським виробникам зброї виробляти міномет, спеціально розроблений, щоб вражати російських снайперів і операторів ПЗРК на дахах хмарочосів. Ваша ціль виглядає наступним чином:

Motherfucker

Цих зелених чоловічків не можна вбити чергами гармат гвинтокрила через їхні ПЗРК, і не можна уразити вогнеметом Джміль, тому що вони використовують мирних мешканців в будівлі і на вулиці як живий щит. Але спеціально побудований міномет може допомогти позбавити Україну цієї напасті. Потрібні лише два додаткових пристроя та моє програмне забезпечення для керування вогнем:

1) Перемикач постановки / зняття з бойового зводу, щоб міна могла вибухнути на рівні даху, але у випадку, якщо стрілець схибив по даху, перемикач обеззброює міну, перш ніж вона впаде на вулицю. Вулиці, як правило, переповнені дружніми цивільними, які протестують проти російської присутності в їхньому місті, і дуже важливо, щоб міни не уразили їх.

2) Оптичний приціл, який кріпиться до мінометної труби і дозволяє наводчику встановлювати вертикальну і горизонтальну поправки для націлювання по лінії даху. Націлювання в даному випадку дуже відрізняється від звичайної методики з використанням передового спостерігача, який повідомляє, де влучили міни по відношенню до цілі. Моя програма для Android може спілкуватися з передовим спостерігачем, але ця функція без потреби для націлювання по даху.

Я можу зробити (1) з індикатором вертикальної швидкості (VSI), аналогічним пристроям, що використовуються на літаках, щоб підтримувати горизонтальний політ через висхідні і спадаючі потоки. Він буде обеззброювати міну, коли швидкість падіння буде достатньо велика, щоб вказати на повний промах по даху. Я можу зробити (2), кріплення для приціла за допомогою 3D-принтера з 100-тисячними поділками, замовити приціл з 10-тисячними поділками на сітці і налаштуваннями з кроком у півтисячної. Все, що залишається зробити українському виробникові зброї, це виготовити міномет з безшовної сталевої труби і сферичні сталеві міни. Я можу виготовити приціл та пристрій постановки / зняття тут в Америці і відправити їх вам в Україну. Ви можете завантажити програмне забезпечення керування вогнем з Android Marketplace.

Сферичні сталеві міни також повинні бути виготовлені в Україні. Мій перемикач постановки / зняття матиме стандартний електричний роз'єм, щоб він міг бути під'єднаний до комерційно доступних детонаторів; українські військові можуть потім зарядити міни вибуховою речовиною, оскільки ні я, ні торговець зброєю не повинні торкатися контрольованих речовин. Мої приятелі в збройних силах США запевняють мене, що я матиму можливість перевірити зброю з димовими мінами на висотних житлових будинках на занедбаних американських військових базах. Тому не повинно бути побоювання, що зброя не буде ретельно перевірена, перш ніж вона потрапить на фронт, де внизу на вулицях є дружнє цивільне населення, на голови якого можуть впасти фугасні міни.

Українському продавцеві зброї потрібно запропонувати українським військовим цю нову зброю. Військові втратили вже достатньо літаків, щоб усвідомити важливість застосування засобів проти операторів ПЗРК. Коли США вступили в Другу світову війну, ми страждали від німецьких підводних човнів; наша найбільша помилка в тому, що ми не побудували спеціального перехоплювача підводних човнів, натомість покладалися на есмінці та корвети, які були погано обладнані для цього завдання. Сьогодні я бачу, що українські військові роблять подібну помилку. Вони страждають від операторів ПЗРК на дахах висоток, але не докладають жодних зусиль для розробки спеціалізованої зброї для боротьби з ними. Ще не запізно для українців навчитися на помилках, зроблених американцями!

Віктор Еґ'юлар


.....................