Міл-Дот Один-Крок
... Один крок до пострілу!

У 2005 році я представив мої Снайперські Картки, які насправді є найкоротшим шляхом отримання поправок для стрільби. Вони допомагають запам'ятати інформацію про перевищення і поправку на вітер, ніяких кроків не треба, що дуже зручно, якщо, наприклад, ви цілите у навідника Корда, який активно намагається вбити вас. Це дійсно найб ;ільш невідповідний час, щоб відкласти гвинтівку і бавитись з лінійкою. Якщо ретельно тренуватись з Снайперськими Картками, можна просто правою рукою виставити поправку на вітер, потім узяти потрібне перевищення і стріляти, не відірвавши очей від цілі - все це протягом приблизно п'яти секунд .

Це значно швидше, ніж при використанні лінійки. Тим не менш, Снайперські Картки призначені тільки для об'єктів певних розмірів. Крім того, вони відкалібровані для звичайної мисливської гвинтівки, в той час як люди часто мають завищені уявлення про те, наскільки спеціальною є балістика їх гвинтівки, хоча також вірно, що існує певна помилка округлення при використанні одної системи для усіх калібрів, від .25-06 до .308.

Більшість іноземних снайперів діють поодинці, але для снайперів, які працюють командою з двох, як зазвичай роблять американські снайпери, або групової зброї, як, наприклад, Бравнінг М2, у мене тепер є новий продукт: Міл-Дот Один-Крок!

Програма для Андроїда наразі є для Прицілів з поділками в Кутових Хвилинах або в Тисячних!

Nomograph Flyer_Ukranian

Новий 3.5x3.5" розмір, легко поміщається в задній кишені! (8.5x11" надається за запитом).

Вказівка: З'єднайте прямою лінією на номограмі позначки 76" на лівій шкалі і 4 тисячних на правій шкалі. Прочитайте перевищення з лівого боку середньої шкали; 678 КХ Прочитайте поправку на вітер 10 миль/год з правого боку середньої шкали; 378 КХ. Вчіться читати вітер з кроком 5 миль/год, або 212 миль/год, якщо ви експерт, і подумки масштабувати отриману поправку на вітер в більший і менший бік. Наприклад, в даному випадку поправка на 5 миль/год буде 2 КХ, а на 15 миль/год 578 КХ. Весь розрахунок відніме близько п'яти секунд, якщо у вас є помічник для роботи з Mil-Dot Один Крок, і в той час, поки ви тримаєте ваш погляд на цілі, ви встановлюєте поправки на вашому прицілі згідно його вказівок. Я пропоную будь-кому з MilDot Master повторити цей розрахунок для перевищення і поправки на вітер менше ніж за хвилину.

Міл-Дот Один-Крок може бути виготовлений на замовлення для будь-якої гвинтівки, кулемета або гармати. У мене є графи за половинною ціною для декількох поширених калібрів, в тому числі граф для типової мисливської гвинтівки, показаний вище, які не так точні, як граф на замовлення для конкретної гвинтівки і патрона, але влаштують людей з обмеж еним бюджетом. Також є граф для .308 168 гран ОТМ і для типової магнум гвинтівки. Для легкої стрілецької зброї графи двобічні, з маленькими об'єктами від 15 "до 60" з одного боку і великими об'єктами від 60 "до 120" з іншого боку. Вони містять інформацію про перевищення до 1000 ярдів. Графи для .338 Lapua, .50 BMG й іншої потужної зброї також двобічні , але з об'єктами від 60 "до 120" з одного боку, які можуть бути використані для наведення на військові і вантажні автомобілі, а також з об'єктами від 120 "до 180" на іншому боці, які можуть бути використані для наведення на кораблі, вагони, тощо. Вони містять інформацію про перевищення до 2500 ярдів. В мене також граф для поліцейських снайперів, щоб робити дуже точні постріли з AR-15 або іншої гвинтівки .223 калібру до 340 я рдів. На іншому боці цього графу перевищення для цієї ж гвинтівки для стрільби під кутом 15°.

Зважте, що дані для стрільби отримуються за один крок. Користувач просто розміщує лінійку на графі між розміром об'єкта в дюймах по лівій шкалі і кількістю мілірадіанів, яку він займає в прицілі, на правій шкалі, а потім читає правильне перевищення в КХ з середньої шкали. Прозора пластикова смужка, як велика закладка для книги, входить до комп лекту Міл-Дот Один-Крок, щоб використовувати її як лінійку. Вона добре працює, тому що прозора, і можна побачити граф через неї, хоча можна використовувати мачете або будь-який інший об'єкт з прямим краєм.

Поправка на бічний вітер 10 миль / год може бути зчитана з тієї ж шкали. Для вітру 5 миль / год отриману поправку слід зменшити вдвічі, а для вітру 15 миль / год збільшити в півтора рази. Якщо навчитися читати вітер з точністю 5 миль / год або 2½ миль / год, займе лише кілька секунд, щоб налаштувати поправку на вітер. Це дуже допоможе матч евим стрільцям, які навчаються читати вітер на 600 ярдів, але губляться, як налаштувати приціл на довільній відстані. Людина має шість футів зросту, але тільки один фут завширшки, тому дуже важливо отримати правильну поправку на вітер.

З Міл-Дот Один-Крок стрілець може тримати приціл на цілі, поки його партнер витратить п'ять секунд, щоб накласти лінійку на граф і повідомити перевищення і поправку на вітер з точністю до найближчої однієї восьмої КХ. Потім треба ще п'ять секунд, щоб стрілець правою рукою виставив поправки на барабанчиках, повернув руку на спусковий га 1095;ок і ... Бах! Таким чином, з Міл-Дот Один-Крок проходить лише десять секунд від моменту, коли ворожий солдат виявлений, до моменту, коли ваша снайперська команда робить з нього мученика.

    Screen 1 Screen 2 Screen 3 Screen 4 Screen 5 Screen 6
.....................